ОНЛАЙН-РОЗМОВА З ПИСЬМЕННИЦЕЮ КАТЕЮ ПЕТРОВСЬКОЮ ВІДБУЛАСЯ 8 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ І БУЛА ПРИСВЯЧЕНА ПАМ'ЯТАННЮ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУЩо змушує людину пам'ятати трагічні події? Інколи важко чітко проговорити самим собі, чому ми вважаємо важливим зберігати пам'ять про жахливу подію минулого. Це питання червоною ниткою проходить через книгу Каті Петровської «Мабуть Естер». Кураторки Минуле / Майбутнє / Мистецтво не перший рік прислухаються до голосу письменниці, працюючи у власному полі, а тепер вони зустрілися з нею, щоб поговорити наживо та зіставити візії пропрацювання минулого.
Катя Петровська — письменниця та журналістка, лауреатка літературної премії Інґеборґ Бахман. Народилася в Києві в 1970 році, з 1999 року живе у Берліні. Авторка книги «Мабуть Естер» (нім. Vielleicht Esther) — роману-роздуму про природу пам'яті та людські стосунки зі складним минулим. В Україні книжка вийшла 2015 року у видавництві «Книги – ХХІ» в перекладі Юрка Прохаська.
Читайте фрагмент розмови в матеріалі
«Прогулянка місцем, що зветься Бабин Яр».
В межах роботи з темою Голокосту в 2021 році також відбувся міжнародний проєкт «Дерева пам'яті: з коріння до гілля». Дивіться деталі програми за
посиланням.